Apie pasiūlymus

Šiame puslapyje pateikiama išsami informacija apie tai, ką mes vadiname Pasiūlymais.

Jei skaitote šį puslapį, jums gali būti įdomu ir:

Kas yra pasiūlymai?

Pasiūlymai, kuriuos mes siunčiame jums tai NĖRA įprasta reklama prekių, kaip jums įprasta. Mūsų siunčiamas Pasiūlymas – tai visai kas kita.

Visų pirma, pasiūlymas atsiunčiamas tik tuo atveju jei jūs užpildote užklausą, įvesdami el. pašto adresą, telefoną, ūgį, svorį, batų dydį (taip pat galima įvesti ir pageidaujamų slidžių ir lazdų ilgį, bet jei nežinote, mes parinksime pagal jūsų ūgį ir svorį, arba galite pasinaudoti mūsų gidu, Nuoroda: Gidas). Taip pat, užklausoje galite pasirinkti ar norite, kad slidinėjimo komplektas būtų sudarytas tik iš naujų prekių ar tik iš naudotų prekių ar maišytas. Rekomenduojame rinktis maišytą, todėl, kad taip galėsime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės variantą.

Siųsdami užklausą, privalote sutikti su tinklalapio taisyklėmis, privatumo politika ir kaip bus tvarkomi jūsų asmeniniai duomenys. Daugiau apie jūsų asmeninių duomenų tvarkymą ir privatumo politiką galite rasti šiame puslapyje: Privatumas ir privatumo politika

Jūsų pateiktu elektroninio pašto adresu arba telefono numeriu bus atsiųstas el. laiškas arba SMS žinutė su nuoroda į Pasiūlymą. Paspaudę nuorodą bus atidarytas pasiūlymas, arba nukopijuokite pasiūlymo URL adresą ir įveskite jūsų naršyklės adreso laukelyje ir spauskite Enter. Pasiūlymo peržiūra galima per mobiliuosius įrenginius, išmanius telefonus, planšetes.

Jei turite klausimų apie pasiūlymus, prašome susisiekti elektroniniu paštu info@lygumuslides.lt ir jums bus suteikta visa aktuali informacija.

Geros dienos 🙂